Firma TGK – Technika Grzewcza Kulik – od 1996 lider rynku nowoczesnych systemów grzewczych – Kędzierzyn-Koźle

Firma TGK – Technika Grzewcza Kulik – lider rynku nowoczesnych systemów grzewczych i energetycznych w Kędzierzynie-Koźlu. Nieprzerwanie od 1996 roku dostarczamy i montujemy nowoczesne rozwiązania ciepłownicze. Jesteśmy jedynym autoryzowanym partnerem firmy Viessmann w Kędzierzynie-Koźlu.

 

Oferujemy nowoczesne i oszczędne systemy grzewcze: kotły gazowe, kotły olejowe, kotły kondensacyjne, pompy ciepła, wentylację oraz rekuperację jak i klimatyzację czy solary oraz fotowoltaikę. Sprzedaż i kompleksowe rozwiązania pod klucz.

 

Gwarantujemy jakość, trwałość i niezawodność w oparciu o ponad 20 lat doświadczenia. Z nami nigdy nie zmarzniesz! Zaufaj profesjonalistom – zrealizowaliśmy setki instalacji i modernizacji dla klientów indywidualnych jak i niejedno rozwiązanie przemysłowe.

 

W naszej pracy stawiamy na jakość wykonywanych usług, która przekłada się na bezawaryjność i długoletnie zadowolenie z wykonanych przez nas realizacji. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie nowoczesnej techniki grzewczej opierając się na sprawdzonych markach i rozwiązaniach.

 

Zapraszamy do naszego salonu firmowego przy ulicy Kozielskiej 63 w Kędzierzynie-Koźlu – doradzimy w kwestii ogrzewania jak i nowoczesnych systemów energetycznych.

 

Pozdrawiam,

Grzegorz Kulik
właściciel