Modernizacja kotłowni

modernizacja kotłowni wymiana pieca

Zbliża się koniec sezonu grzewczego. Czas na modernizację kotłowni! 

 

Zanieczyszczenia atmosferyczne uwalnianie do powietrza podczas spalania węgla mają niekorzystny wpływ na zdrowie człowieka, co udowodnione zostało w setkach prac naukowych. Stare piece c.o. na węgiel w gospodarstwach domowych odpowiadają za emisję 20% SOx, 43% PM10, 51% CO oraz 76% benzo(a)pirenu w Polsce i są głównym czynnikiem przyczyniającym się do emisji pyłu zawieszonego podczas sezonu grzewczego.

Kędzierzyn-Koźle okrywa niechlubna sława zanieczyszczonego powietrza. W sezonie grzewczym lokalne media regularnie donoszą o złym stanie powietrza, którym wszyscy oddychamy. Zadbajmy razem o czyste powietrze. Wszystkie nasze urządzenia spełniają najwyższe normy i kwalifikują się do dotacji.

 

Czas zezłomować stary piec c.o. i zainwestować w nowoczesny system grzewczy. Ciesz się wygodnym, czystym i bezobsługowym ogrzewaniem domu! Modernizacje kotłowni to nasza specjalność. Zamienimy Twój stary piec na komfortowe ogrzewanie, o którym zapomnisz jak i o szuflowaniu do pieca.

 

Oferujemy modernizacje kotłowni od: 7 700.00 zł brutto

 

Wstępna wycena online. Wymagana wizja lokalna celem określenia finalnego kosztu realizacji, cena zależna od wybranego modelu kotła.

Możliwe również zastosowanie kotła elektrycznego lub pompy ciepła. Dotacja? Pomożemy wypełnić dokumenty.

Polecamy gazowe kotły kondensacyjne serii Viessmann Vitodens 100. Nowość na rynku. Dostępne w sprzedaży od 1 kwietnia 2021 r. Najnowsza generacja niezawodnego urządzenia firmy Viessmann. Teraz z technologią znaną z kotła serii Vitodens 200: modulacja 1:10, wbudowane Wi-Fi oraz system kontroli jakości spalania poprzez sondę Lambda Pro Control z palnikiem MatriX. Ekologiczne, komfortowe i ekonomiczne ogrzewanie – sterowane przez dotykowy ekran urządzenia lub zdalnie przez aplikację Vissmann ViCare.

Kompleksowe modernizacje kotłowni oferujemy na terenie województwa opolskiego i śląskiego w okolicach miast: Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie, Prudnik, Głubczyce, Opole, Gliwice, Rybnik, Pyskowice. Wszystkie nasze kotłownie gazowe objęte są opieką serwisową – z nami nigdy nie zmarzniesz ani nie zabraknie Ci ciepłej wody użytkowej.

 

 

Czas wyrzucić stary piec centralnego ogrzewania na złom i zamienić go w bezobsługowy system grzewczy dla Twojego domu. Oferta ważna do 31 marca 2021 r., w związku z doroczną podwyżką cen urządzeń firmy Viessmann.

Jesteśmy firmą z 25 letnim doświadczeniem – od 1996 na rynku.

Zamów bezpłatną wycenę modernizacji kotłowni online!