Wymiana Pieca C.O. – Wycena Online

Potrzebujesz zmienić ogrzewanie lub budujesz dom i potrzebna będzie nowa instalacja centralnego ogrzewania lub chcesz wymienić stary piec na nowoczesny kocioł grzewczy albo pompę ciepła – wypełnij formularz a nasza załoga przygotuje dla Ciebie bezpłatną wycenę usługi. 

Potrzebujemy te dane abyśmy mogli przygotować dla Ciebie ofertę na wymaganą usługę lub sprzedaż urządzeń.
Zaznacz kilka źródeł ciepła jeśli interesuje Cię więcej niż jedno. Przygotujemy oferty do porównania kosztów inwestycji.
Zaznacz interesujące Cię elementy oferty a do przygotowanej oferty na ogrzewanie dołączymy oferty na wybrane produkty/usługi.

W związku z obowiązkiem wynikającym z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej: RODO), informujemy, że: administratorem Państwa danych jest TGK Technika Grzewcza z siedzibą przy ul. Wyspiańskiego 7, 47-206 Kędzierzyn-Koźle, jakkolwiek dostarczone przez ww. formularz dane nie będą przechowywane a zostaną jedynie wykorzystane jednorazowo do przygotowania wymaganej oferty oraz w celu kontaktu w związku z wyżej opisaną ofertą.