Serwis

Serwis Kotłów Gazowych

Z nami nie pozostaną Państwo bez ogrzewania czy ciepłej wody użytkowej. Nasz firmowy serwis pieców gazowych zadba aby Państwa piec pracował w każdym wymaganym momencie. Oferujemy serwis kotłów gazowych marki Viessmann – dostępny dla Państwa wtedy kiedy jest najbardziej potrzebny.

 
Nasz autoryzowany serwisant świadczy naprawy i serwis kotłów centralnego ogrzewania marki Viessmann takich jak seria Vitodens, Vitocrossal czy Vitopend. Nie zajmujemy się serwisem pieców c.o. takich jak: Vailant, Bosch, Junkers, Broetje, Termet, De Dietrich, Buderus, Galmet, SAS czy Ferolli.

 

Kędzierzyn-Koźle to nasz główny rejon działania, ale obsługujemy również miejscowości jak: Zdzieszowice, Krapkowice, Strzelce Opolskie, Głubczyce, Prudnik, Pyskowice i okolice.

 

Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia w technice grzewczej, a nasza ekipa jest odpowiednio wyszkolona i wyposażona we wszystkie wymagana narzędzia. Diagnoza wykonywana jest na miejscu u klienta lub telefonicznie.

 

Serwis pieców i kotłów gazowych – cennik.

Nasz serwis pieców gazowych chętnie podejmie się każdego zadania serwisowego, jakkolwiek koszt usługi zależny jest od wielu czynników. Na terenie miasta Kędzierzyn-Koźle (w tym całe woj. opolskie i śląskie) możemy przeprowadzić wstępną wycenę telefoniczną usługi za darmo, przedstawiając szacunkowy koszt ewentualnych napraw jak, koszt części jak i zakładany czas naprawy. Jakkolwiek finalna wycena prac typu serwis pieców centralnego ogrzewania możliwa jest po pełnej diagnozie problemu, po wykonanej wizji lokalnej.

Serwis Pieców C.O.
Seriws Kotłów Gazowych

Jeśli Państwa ogrzewanie niedomaga, piec c.o. nie pracuje jak należy, pojawiła się usterka czy nie ma ciepłej wody użytkowej – nasz serwis postara się jak najszybciej rozwiązać problem.

 

Prosimy o bezpośredni kontakt z naszym serwisantem.

Autoryzowany serwisant Viessmann – Piotr Kowalczyk